Pokoje gościnne Saba

Start

Dogodne położenie, blisko centrum, w zacisznej okolicy domków jednorodzinnych. Obok kościół, dwa ośrodki zdrowia, 150m do Dworca PKP i PKS, 100m do głównego traktu spacerowego Łeby. Do plaży około 800m.

SABA dysponuje ładnymi pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi w dobrym i wyższym standardzie. Każdy pokój posiada własną łazienkę, telewizor, radio, czajnik, naczynia, sprzęt plażowy.
W pokojach o wyższym standardzie dodatkowo lodówki - dla pozostałych pokoi lodówki ogólnodostępne.

Zapraszamy również na naszą stronę:
www.saba.interleba.pl

Łeba to niewielkie, ale malowniczo położone nadmorskie kąpielisko i popularny ośrodek turystyczno-wypoczynkowy.
Usytuowane pomiędzy jeziorami Łebsko i Sarbsko oraz sąsiadujące ze światowym rezerwatem biosfery Słowińskim Parkiem Narodowym i jego największą atrakcją turystyczną - ruchomymi wydmami.
Łeba jest jedną z najbardziej atrakcyjnych miejscowości na polskim wybrzeżu (Letnia Stolica Polski). Uroczy, choć niewielki port rybacki otoczony XIX wiecznymi domkami rybackimi, kościół z 1683 roku, jak i współczesne pensjonaty, wille i kawiarenki nadają miasteczku niezapomniany klimat.

Miasto dysponuje bogatą bazą turystyczną, oferuje pobyt w najczystszym ekologicznie rejonie Polski. Nowoczesny port jachtowy zaprasza miłośników sportów wodnych na imprezy żeglarskie.
Fotka 1
Fotka 2
Fotka 6

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Pokoje gościnne Saba